KONTAKT
Adres: Firma tps-activ s.c.
  ul. Spółdzielcza 9
  43-436 Górki Wielkie
NIP:  548-266-48-00
REGON:  243438030
Tel: +48 (33) 479 99 55
Fax: +48 (33) 479 99 56

E-mail:

info@tps-activ.com 

Biuro czynne:

Po-Pt      

7.00-16.00


WaterJet

 

CIĘCIE STRUMIENIEM WODY ORAZ OPRACOWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH 3D

Jak Ci się podoba nasza nowa strona www?

PRACA

Firma TPS-ACTIV od ponad dekady jest producentem i międzynarodowym dystrybutorem systemów ogrodzeniowych w skład których wchodzą: ogrodzenia ozdobne, przemysłowe oraz mobilne wykonywane zarówno ze stali jak i aluminium. W związku z rosnącym popytam na nasze systemy ogrodzeniowe poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

 

Ślusarz-spawacz. Kandydat musi wyróżniać się postawą oraz posiadać teoretyczną jak i praktyczną wiedzę z zakresu spawania MIG/MAG. Po okresie próbnym kandydat będzie mógł liczyć na pełnoetatowe stałe zatrudnienie, z możliwością rozwoju, premiowany system wynagrodzeń, szkolenia oraz możliwość pracy na maszynach spełniających najwyższe standardy techniczne m. in. spawarki firmy Kemppi MIG/MAG oraz TIG

 

Kreślarz-programista. Kandydat musi posiadać wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym, opcjonalnie informatycznym i wyróżniać się umiejętnościami technicznymi z zakresu obsługi maszyn CNC oraz kreślenia programowego. Po okresie próbnym kandydaci będą mogli liczyć na pełnoetatowe stałe zatrudnienie, z możliwością rozwoju, Premiowany system wynagrodzeń, szkolenia, możliwość pracy na maszynach spełniających najwyższe standardy techniczne m. in. Whaterjet Streamcut 2060 firmy Kimla oraz programach komputerowych typu AutoCAD czy TenadoMetal.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres firmy lub osobiste dostarczenie dokumentów do siedziby naszej firmy.

 

 

Realizacja: 
netus.pl